Pradinis Kaip tai veikia?

Kaip tai veikia?

Kaip tai veikia pardavėjams?
Nusprendėte parduoti automobilį? Tuomet užpildykite automobilio charakteristinius duomenis, įveskite automobilio markę, modelį, pagaminimo metus, pageidaujamą gauti kainą, įkelkite automobilio nuotraukas, įveskite kontaktinius duomenis ir spauskite išsiųsti užklausą.

Išsiuntę užklausą elektroniniu paštu gausite skelbimo redagavimo nuorodą kurioje visada galėsite sužinoti informaciją apie savo parduodamą automobilį. Įkėlę savo skelbimą, pirmiausią ją gaus pirkėjai užsisakę pirkėjų planus,o po kelių miničiu jūsų automobilio skelbimas bus pasiekiamas visiems.

Ką jūs gausite siūlydami savo parduodamą automobilį www.autogalerija.lt platformoje?

Visu pirmą prisidėsit prie Lietuviško automobilių skelbimų portalo keldami savo parduodamus automobilius prisidėsite prie platformos augimo, nes konkurentų kainos šiai dienai tikrai yra protu nesuvokiamos.

Antra jūsų patalpintas skelbimas iškarto pasieks visus registruotus pirkėjus, jie gaus užklausa elektroniniu paštu, o po kelių miničių bus pasiekiamas visai Lietuvai,bei pasauliui.

Trečia prisidėsite prie gerumo akcijos, nes nuo kiekvieno jūsų patalpinto skelbimo 10% nukeliaus žmonėms, kam reikalingą pagalbą, per www.aukok.lt puslapį.

Kaip tai veikia pirkėjams?
Esate fizinis/juridinis asmuo kuris superka automobilius? Pasinaudoję www.autogalerija.lt pirkėjo planu gausite jus dominančius skelbimus anskčiau,nei jie bus patalpinti skelbimų platformoje. Tad visada sekite žinias,kas vyksta jūsų elektroniniame pašte. Taip pat įsigyje užklausų planus ir jūs prisidėsite prie gerumo akcijos.

O pirkėjai matys visus skelbimus,bei visą informacija apie automobilius.

Ką jus gausite naudojantis www.autogalerija.lt platforma?

Matysite visą informacija apie parduodamus automobilius. Taip pat prisidėsite prie kitų bendraminčių kurie nori turėti viena,specializuotą Lietuvišką automobilių portalą už žemas skelbimų,bei pirkėjų planų kainą.

Esate automobilių supirkėjas?
Ką jus gausite užsisakę narystę www.autogalerija.lt platformoje?

  • Gausite daug automobilių pasiūlymų, taupysite savo lėšas jas leisdami reklamuojant savo paslaugas, skelbimo iškėlimai ir pan.
  • Turėsite vienodas galimybės kaip ir kiti pirkėjai, nupirkti jums aktualią transporto priemonę,nes gausite pasiūlymus anksčiau nei jie bus įkelti į mūsų sistemą.

 

Keliais žodžais kaip tai veikia, tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.

  • Pirkėjams - įsigyjau pirkėjo  naryste, gaunu pasiūlymus, prisidedu prie gerumo akcijos,bei prie tikro Lietuviško automobilio portalo.
  • Pardavėjams - įvedžiau automobilio duomenis, paspaudžiau siųsti užklausą ir Jūsų automobilis iš karto bus pasiūlytas visiems pirkėjams, o po kelių minučių patalpintas sistemoje. Prisidėkime ir turėkime viena,patriotišką Lietuvišką portalą už mažą kainą

Linkime gerų pardavimų, gerų pirkimų ir puikių įspūdžių mūsų platformoje.

Pagarbiai www.autogalerija.lt kolektyvas.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį